fbpx
Vennligst vent
Vennligst vent...

Finn din regionskontakt

Regionskoordinatorenes jobb er å være tilgjengelig for deg som planlegger Fasteaksjonen eller har spørsmål om Kirkens Nødhjelps arbeid. Vi gleder oss til å komme i kontakt med deg.

Kjersti Kvammen
Nordland, Troms og Finnmark
913 11 615
kjersti.kvammen@nca.no
Bente Hjertenæs
Trøndelag, Møre og Romsdal
90703553
bente.hjertenaes@nca.no
Gunnar Kartveit
Vestland (Tidligere: Hordaland, Sogn og Fjordane)
916 91 915
gunnar.kartveit@nca.no
Johanne Walle
Oslo, Asker og Bærum
959 61 985
johanne.Walle@nca.no
Olav Myrstad
Rogaland og Agder
480 20 024
olav.myrstad@nca.no
Kristin Tepstad Eide
Innlandet
982 46 449
kristin.tepstad.eide@nca.no
Mona Bøe
Østfold og Akershus
992 47 920
mona.boe@nca.no
Line Vettestad
Vestfold, Buskerud og Telemark
909 11 249
line.vettestad@nca.no

Har du spørsmål vedr. Corona-spredning og gjennomføring av Fasteaksjonen?

Se her

Har du spørsmål om ressursene og/eller bestilling?

Kontakt oss på fa@nca.no eller ring giverservice på 22 09 27 00.