Bannere og poster for SoMe og nettsider
Her finner du bannere du kan ha øverst på Facebook, Spleis og på nettsider, og poster du kan legge ut i sosiale medier.
Regnbuebønner

Poster knyttet til regnbuebønner finner du på regnbuebønners egen side:
Bannere til Facebook-sider
Banner til Spleis
Toppbilder til nettsider
Disse toppbildene skal passe til de vanligste nettsideleverandørene. Siden størrelsen på toppbildet endrer seg for å tilpasses ulike skjermer, er teksten på toppbildet sentrert.
Poster og storyer til sosiale medier
Skap synlighet for menighetens fasteaksjon også gjennom sosiale medier. Her finner du ressurser som kan deles i menighetens kanaler. TIPS: Be ansatte, frivillige og medlemmer i menigheten om å dele i sine profiler også.
De to øverste filmene og de tre reklamefilmene kan du laste ned ved å trykke på Vimeo-lenken nederst i høyre hjørne, og deretter finne download-knappen under filmen:
. Dette er to filmer på 31 og 22 sekunder fra South Omo i Etiopia.
Reklamefilm
Her er ulike versjoner av årets reklamekampanje i høydeformat, til bruk i sosiale medier. Den øverste er 30 sekunder, de to andre 15 sekunder. For å laste ned, trykk på Vimeo-logoen og deretter på nedlastingsikonet
under tittelen.
Nye videohilsener fra Midtøsten
Håvard Hovdhaugen, landdirektør i Syria og Libanon, viser oss KN’s respons for libanesiske flyktninger under de pågående krigshandlingene.
Verv bøssebærere - Post
Verv bøssebærere - Story
Innlegg og bannere etter aksjonen
Vipps-innbetalinger til 2426 blir registrert på giverens lokalmenighet frem til og med 3. påskedag. Her har du bannere og innlegg du kan poste etter at aksjonen er over, for å vise at man fortsatt kan gi.





